O nás

Po zániku podniku Klenoty – Bratislava v ktorom som pracoval do roku 1970 až do roku 1991 ako hodinár v špecializovanom hodinárstve, ktoré bolo zamerané na opravy švajčiarskych hodín CERTINA, LONGINES, OMEGA, HEUER a pod. v rámci troch stredísk na pôsobiacich na Slovensku v Bratislave, v Banskej Bystrici a v Košiciach. Absolvoval som školenia vo Švajčiarskych firmách CERTINA, LONGINES, OMEGA a ROLEX. Taktiež som sa zúčastnil na školeniach so zameraním a opravu elektrických hodín v ZSSR v Minsku a v Penze, a v bývalom NDR v meste Weimar.

Na základe našich dlhoročných skúseností sa snažíme opraviť všetky hodiny zakúpené na území bývalého Československa.


Hodinárstvo Peter Barták sa nachádza v Košiciach na Mäsiarskej ulici č.2, kde poskytuje služby spojené s predajom a opravami hodín EDOX, CITIZEN, FESTINA, CERTINA, LONGINES, BREITLING, ORIS, DOXA, SWISS MILITARY a pod.

Ponúkame taktiež starožitné hodiny. Zároveň opravujeme aj rôzne staršie náramkové a ručičkové hodinky, starožitné visiace, ktoré sa predávali na území Československa od roku 1918.


Prevádzame na hodinkách aj skúšky vodotesnosti s certifikátom. V rámci predaja nových hodín ponúkame aj gravírovacie služby na hodiny, darčekové perá a pod., ako doplnok k hodinárskym službám, prevádzame aj kľúčové služby:

– výroba FAB kľúčov a DEK čipov

– predaj FAB vložiek

– generických kľúčov firmy EVVA

– gravírovanie

V roku 2019 plánujeme spustiť aj predaj hodín cez e-shop na nami ponúkané hodinové práce.


Certifikáty